Książki jako prezent na komunię

ByDaniel

Książki jako prezent na komunię

Jeżeli ktoś mówi, że Prezent na komunię np. zabawki muszą być drogie, to jest w błędzie. Nie warto patrzeć na wielką kwotę. W szczególności, jeżeli ktoś na co dzień nie może pozwolić sobie na kupowanie tak drogich prezentów. Ze spokojem, można zainwestować w coś tańszego, co na pewno zostanie mile zapamiętane przez dziecko przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej. Mowa tutaj oczywiście o książkach, których można znaleźć tyle w sklepach.

Szkoła magicznych zwierząt Tom 1

Autorką tej książki jest Margit Auer. Niesamowita opowieść dla wszystkich tych osób, które kochają magię i wszystko to, co jest powiązane z tym tematem. Ida trafia do nowej szkoły i wcale nie jest z tego zadowolona. A to dlatego, że nikogo tu nie zna. Jedynie jej kolega z ławki – Bennie, wydaje się bardzo miły. Ale już ich nauczycielka, jest bardzo dziwna. Mówi dziwne rzeczy i Ida nie wie, o co tak naprawdę może jej chodzić. Dzieci w klasie, cieszą się na nowinę odnoszącą się do tego, że już niedługo ma ich odwiedzić pan Mortimer, który ma im pokazać różne magiczne zwierzęta. To nie koniec nowości. Otóż już niedługo każdy uczeń ma otrzymać własne, magiczne zwierzątko. Może ta szkoła nie będzie taka zła, jak Ida na początku myślała?

Moja snów dolina i inne historie z lat 1953-1954. Kaczogród. Tom 2

Autor jest nie kto inny, jak Carl Barks. Prawdziwa uczta dla wszystkich fanów komiksów. Wśród dzieci ich nie brakuje. Najmłodsi mają doskonałą okazję do tego, aby poznać opowieści, które czytali ich rodzice. Kaczor Donald i jego wierni towarzysze, w tym chociażby siostrzeńcy: Hyzio, Dyzio i Zyzio. No i nie brakuje tutaj wujka Sknerusa. Dzisiaj, również można spotkać komiks, który odnosi się do przygód Kaczora Donalda. Największą sztukę tworzył Carl Banks. Teraz wszystkie opowieści, które zostały przez niego stworzone, można odnaleźć w zupełnie nowej, lepszej wersji. To może być początek tego, aby dziecko mogło stworzyć kolekcję takich powieści, w swojej domowej biblioteczce.

About the author

Daniel administrator