zarabiaj pieniadze 1

Dzięki członkostwu w Oriflame, kupujesz kosmetyki daneij - bez 30% marży. Jest to tylko podstawowa bycia konsultantką Oriflame!

 

Zapomnij o mitach dotyczących konsultantek - bieganie z katalogiem, stres z powodu małego utargu, wyrabianie norm, dokładanie do interesu - niestety takie są realia konsultantek w innych firmach.

 

Oriflame daje Ci pełen komfort pracy i wspieramy Cię na każdymkroku!

1. Kupujesz ile chcesz - nie ma żadnych norm - masz stały 30% zysk - niezaleznie od wielkości zamówienia - zarabiasz już od poleconego produktu

 

2. Kupujesz kiedy chcesz - dzięki systemowi zamawiania, zamówienia składasz 24h/7 - możesz złożyć w trakcie trwania katalogu, tyle zamówień ile potrzebujesz

 

3. Gwarancja satysfakcji - każdy zakupiony produkt podlega gwarancj - jak to wygląda w praktyce? Jeśli produkt który kupisz (dla siebie lub Klienta) nie spełnia oczekiwań, możesz go zwrócić i uzyskać zwrot pieniędzy. Jako klubowicz masz na to 30 dni, Klient ma 10 dna na zwrot produktu do Ciebie. Kosmetyk może być zużyty w 30%! Żadna drogeria nie da Ci takiej gwarancji! Nie odpowada Ci kolor pomadki na żywo, woda perfumowana po 2-3 użyciach nie odpowiada CI - żaden problem!

 

4. Ciekawy katalog - katalog Oriflame trwa 3 tygodnie, dzięki czemu Ty i Twoi Klienci macie dostęp do 17 katalów rocznie płenych pormojcji i nowości. Co roku wprowadzamy około 300 nowych produktów! Katalog Oriflame to dodatkowo mnóstwo porad kosmetycznych i inspiracji.

 

5. Szkolenia - otrzymujesz darmowy dostęp do bardzo ciekawych szkoleń! Nie obawiaj się, że brak wiedzy merytorycznej może stanąć Ci na drodze do zarabiania dzięki Oriflame. Na start otrzymasz pakiet szkoleń - kosmetycznych oraz biznesowych. Szkolenia odbywają się w miastach w całej Polsce oraz on-line. Dzięki temu nie ma znaczenia czy mieszkasz w dużym czy małym mieście!

 

6. Odroczony termin płatności - dzięki tej opcji, po dostarczenie kompletu dokeumentów do Oriflame, możesz skorzystać z odroczonego terminu płatności. Masz 14 dni na uregulowanie płatności za kosmetyki. Dzięki temu, odbierasz zamówienie, przekazujesz komsetyki swoim Klientom i dopiero wpłacasz je do Oriflame. Nie musisz za nikogo zakładać!


 

sprzedawaj